LINUX E-TİCARET PAKETLERİ

STANDART LINUX
E-TİCARET HOSTING

1090TL/yıllık

 • 5 GB DİSK ALANI
 • SINIRSIZ TRAFİK
 • SSL SERTİFİKASI
 • ANTI SPAM
 • ÖZEL IP ADRESİ
SATIN AL

PREMIUM LINUX
E-TİCARET HOSTING

1450TL/yıllık

 • SINIRSIZ DİSK ALANI
 • SINIRSIZ TRAFİK
 • SSL SERTİFİKASI
 • ANTI SPAM
 • ÖZEL IP ADRESİ
SATIN AL

Tüm Linux Sunucularımızda Kullanılan Teknoloji ve Detaylar

WEBDEHASI olarak altyapı, otomasyon ve müşteri hizmetlerine yaptığımız yeni yatırımlarla hizmet kalitemizi sürekli arttırıyoruz. Tüm hosting paketlerimiz HIZ ve PERFORMANS üzerine hazırlanmıştır.

Otomatik Aktivasyon

Tüm hosting paketlerimiz ödemesi yapıldığı andan itibaren sistem tarafından otomatik aktif edilmektedir.

7/24 Hızlı Destek

Uzman destek ekibimizle çözüm odaklı destek prensibiyle çalışıyoruz. Destek taleplerinizi ortalama 30 dakika içinde yanıtlıyoruz.

Tek Tıkla Uygulamalar

Tek tıklamayla 125'ten fazla ücretsiz uygulamayı yükleme. (WordPress, Joomla, Drupal vb.)

CPanel

Sektör standardı haline gelmiş olan CPanel kontrol paneliyle ihtiyacınız olan tüm hosting özelliklerine ve ayarlara erişin. Hostinglerinizin tüm ayarlarını teknik ayrıntı ile uğraşmadan kolayca yönetebilirsiniz.

CloudLinux

Cloud linux tüm siteleri ayrı bir kafeste barındırmaktadır bu sisteme cagefs denir . Bu sayede güvenliğiniz, site performansı ve kaynak tüketiminiz başka web sayfalarından etkilenmez.

%99 Uptime

Güçlü güvenlik donanımları üzerine kurulan ve birden çok yedekli altyapımız, %99.9 uptime garantisi vermektedir. Tüm suncularımız 7/24 sürekli izleme sistemleri tarafından sürekli incelenmektedir.

E-Ticaret Linux Hosting

E-ticaret Linux hosting hizmeti alanında en stabil ve yüksek performansla çalışan hosting sistemi olmakla beraber firmamız bu alanda hizmet vermektedir.
E-ticaret Linux hosting hizmeti e-ticaret ile uğraşan siteler için en ideal hosting sistemlerinden biridir. Özellikle veri tabanı konusunda sağlam ve tutarlı bir çalışma prensibi içerisinde yer almaktadır. Bunların yanında yüksek güvenlik konusu da Linux hosting sistemlerinin en büyük avantajları arasında yer almaktadır.
E-ticaret hosting sistemleri diğer klasik ve normal hosting sistemlerinden bazı noktalarda farklılık taşımaktadır. Bunların başında güvenlik konusu gelmektedir. Özellikle kullanıcıların bilgilerinin güvenilir bir şekilde tutulması oldukça önemlidir. Bu nedenle e-ticaret Linux hosting sistemleri bu alanda ilk akla gelen sistem olarak göze çarpmaktadır.
E-Ticaret Linux Hosting Ne İşe Yarar?
E-ticaret Linux hosting nedir sorusunun cevabı basit şekilde şudur. E-ticaret yapmak isteyen web siteleri için özel oluşturulmuş hosting sistemleridir. Özellikleri buna göre ayarlanmış ve bu konuya göre donanım ile donatılmıştır. Bunların yanında gerek güvenlik gerekse de hızlı çalışma ile ilgili tüm gereklilikleri karşılamaktadır.
Linux hosting hizmetleri diğer işletim sistemlerine göre daha hızlı ve stabil çalışma sağlamaktadır. Tüm veri tabanlarına uygun olarak üretilmiş olmasının yanında güvenlik açısından da en yararlı olan hosting sistemi işletim sistemidir. Bunlara ek olarak Oracle veri tabanı başta olmak üzere tüm veri tabanları bu sistem üzerinde sorunsuz bir şekilde çalışmaktadır. Uzun yıllardır bu alanda faaliyet yürüten firmamız müşterilerinin bu alanda olan ihtiyaçlarını karşılamaktadır.
E-Ticaret Linux Hosting Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler
E-ticaret Linux hosting seçerken dikkat edilmesi gereken konuların başında güvenlik gelmektedir. Çünkü güvenlik e-ticaret konusunun en önemli parçasıdır. Bunların dışında şu konularda önem taşımaktadır.

 • Yüksek seviyede güvenlik önlemleri
 • Hızlı ve stabil performans
 • Sağlam ve tutarlı çalışma
 • Sağlam ve hızlı veri tabanı
 • CMS desteği
 • Kolay ve ulaşılabilir teknik destek

E-ticaret siteleri için tasarlanan bu hosting ve daha fazlası için firmamız ile irtibata geçebilirsiniz. Uzun yıllardır faaliyet yürüten firmamız gerekli tüm donanım ve yazılım araçları ile bu alanda ve diğer tüm alanlarda müşterilerine hizmet vermektedir.

SIK SORULAN SORULAR

E-TİCARET HOSTİNG NEDİR?
E-ticaret hosting, bir e-ticaret mağazası için gerekli olan tüm teknik ve işletimsel ihtiyaçları karşılamak için tasarlanmış bir hosting hizmetidir. Bu, bir e-ticaret mağazasının web sitelerinde çalışmasını, ürünlerin yönetilmesini, ödeme işlemlerini ve müşteri verilerini işlemek için gereken tüm yazılım ve araçları içerir. E-ticaret hosting ayrıca, veritabanı, sekizli web sunucusu ve güvenlik önlemleri gibi ek özellikleri de içerebilir. Bu, e-ticaret mağazasının işletimini kolaylaştırmak ve müşterilerin verilerini koruyan bir ortam sağlamak için gereklidir.
E-TİCARET HOSTING FİYATLARI NELERDİR?
E-ticaret hosting paketleri içeriklerine göre değişiklik göstermektedir. Bu nedenle kullanıcılara sunulan e-ticaret hosting fiyatları da değişkenlik göstermektedir. Bu fiyatlar mail kota başı, e-posta, RAM, CPU, MSSQL ya da MYSQL gibi faktörlerde istenilen kullanım tercihlerine bağlıdır.
E-TİCARET HOSTING AVANTAJLARI NELERDİR
E-Ticaret hosting paketlerinin en büyük avantajı, e-ticaret yapmak isteyen kullanıcıların web sitelerine özel olarak hazırlanmış olmasıdır. E-Ticaret siteleri normal web sitelerinden daha büyük ve karmaşık bir yapıdadır. Ayrıca diğer web sitelerine göre daha kompleks olabilmektedir. İşlemleri basitleştirmek ve otomatik hale getirmek için e-ticaret hosting paketleri ile sunulan çeşitli araçlar bulunmaktadır. Bu paketler e-ticaret sitesi kurma, hizmete açma ve yönetim gibi konularda hem zaman hem de maliyet olarak önemli tasarruflar sağlamaktadır. Burada değinilen avantajlar e-ticaret barındırma hizmeti paketlerinin en büyük avantajlarından sadece bazılardır. Bu ve bunun gibi daha pek çok avantajı bulunmaktadır.
E-TİCARET HOSTING İLE SATIŞ YAPABİLİR MİYİM
E-Ticaret siteleri için oluşturulmuş E-Ticaret Pro, Ultra, Turbo ve Mega paketleri ile kullanıcılara beklemeden satış yapma imkanı sağlanmaktadır. Bu nedenle seçeceğiniz Linux veya Windows e-ticaret hosting paketlerinden biri ile satış yapabilmeniz mümkündür.
E-TİCARET HOSTING HİZMETLERİMİZ GÜVENLİ Mİ?
E-Ticaret sitelerinin güvenliğini sağlamak oldukça önemli bir konudur. Web sitelerinin sürekli bir siber saldırı altında ya da tehdidi ile karşı karşıya olduğu unutulmamalıdır. E-Ticaret sitenizin de böyle bir siber saldırı ile karşılaşmaması için hosting paketleri içerisinde birtakım güvenlik önlemleri bulunmaktadır. Bu güvenlik önlemlerine ek olarak Aysima.com güvenlik ekibi 7/24 saldırılara karşı hosting alanlarını izlemektedir. Web siteniz herhangi bir siber tehdit ile karşılaştığında güvenlik ekibimiz anında müdahale etmekte ve tehdidin uzaklaştırılması sağlamaktadır.
E-TİCARET HOSTİNG MOBİL UYUMLU MU?
E-Ticaret siteleri için hazırlanan barındırma hizmetlerimizin tamamı mobil cihazlarla uyumlu olarak çalışmaktadır. Lokasyondan bağımsız bir şekilde eğer bilgisayardan değil de mobil cihazdan e-ticaret sayfasına ulaşmak istiyorsanız bunu kolaylıkla yapabilirsiniz. Sizler için özenle hazırlanan bu e-ticaret hosting paketleri size her anlamda kolaylıklayacaktır.

Whatsapp